Dzisiaj jest : 07-10-2022
Imieniny obchodzą : Amalia, Tekla, Marek, Maria, Rościsława, Stefan, Justyna
Wschód Słońca : Zachód Słońca :
Wschód Księżyca : Zachód Księżyca :
Domowa Apteczka
Apteczka samochodowa
Leki muszą mieć aktualną datę ważności, a w każdej apteczce powinny się znaleźć specyfiki używane stale przez domowników

wiecej
Tak, chcę otrzymywać informacje o nowościach w serwisie
porady-domowe.pl na swoją skrzynkę pocztową

Bogusław

20 marca, 22 marca, 18 kwietnia, 29 kwietnia, 1 lipca, 23 września, 18 grudnia

Imię słowiańskie, osoba je nosząca sławi Boga. Jest ona szczera, ambitna i pracowita- posiada wrażliwą naturę, bardzo rozwinięte uczucie altruizmu, Bogusław jest w całości oddany rodzinie i zawsze jej służy. Chce być dobrym mężem, przykładnym ojcem i wzorowym wychowawcą. Chętnie poświęca się zawodowi nauczycielskiemu. Przez całe życie pracuje nad sobą, doskonali swoje metody pedagogiczne, ma również uzdolnienia pisarskie. Posiadając również odrobinę satyrycznego spojrzenia na świat próbuje na estradzie swoich sił, ale z miernym skutkiem. Zadowala się sukcesami wychowawczymi w swoim środowisku. Lubi podróże, przygody, dlatego chętnie odwiedza kraje egzotyczne. Jest prawdomówny, ceni towarzystwo, dobiera sobie przyjaciół.

Anastazja

27 lutego, 15 kwietnia, 17 sierpnia, 11 listopada, 25 grudnia

Imię wywodzące się z języka starogreckiego, a upowszechnione w świecie chrześcijańskim po narodzeniu Chrystusa. Oznacza powstanie lub zmartwychwstanie. Osobowość subtelna i kulturalna, choć dość często kapryśna i wrażliwa na zachowanie się w towarzystwie. W postanowieniach bywa stała i konserwatywna. Pracowita i lubiąca czytać książki. Bardzo sobie ceni piękno w życiu, dobry i modny ubiór, doborowe towarzystwo, jest zmienna w miłości. Dużą wagę przywiązuje do własnej inteligencji, wiedzy ogólnej, dlatego ceni podróże. Ubiera się gustownie i bogato. Dobra, troskliwa matka i miła przyjaciółka.

Klara

17 kwietnia, 12 sierpnia, 18 sierpnia

Jest bardzo oszczędna, gospodarna, zaradna. Potrafi zgrabnie realizować swoje plany. Lubi kierować ludźmi, bowiem w tym wyżywa się doskonale i uzewnętrznia swoje ambicje. Mimo, że kocha wygody to jednak nie żyje w przepychach. W życiu jest dyplomatka, umie dogadać się ze wszystkimi, nawet z wrogimi jej ludźmi. Jej wrażliwość na sytuacje życiowe innych, sprawia wiele kłopotów. Lubi przebywać na łonie przyrody, ceni bardzo spokój, ład i porządek. Jest dobra małżonka, wzorowa matka.

Justyna

5.02, 12. 03 , 13. 04, 14. 05, 14. 05, 1. 06, 14. 06, 16. 06, 13. 07, 1. 08, 26. 08, 5. 09, 11. 09, 12. 09, 16. 09, 17. 09, 26. 09, 5. 10, 7. 10, 30. 10.

Justyna niemal od urodzenia czuje się kimś wyjątkowym. Tak właśnie postrzega swoje miejsce w świecie: nie ma ochoty podporządkowywać się regułom, żyć tak, jak wszyscy; przeciwnie, szukaa wyjątków, życzy sobie mieć specjalne prawa. Jest indywidualistką i sama określa, co dla niej jest dobre.Ma w sobie coś z księżniczki. Zdecydowanie wyróżnia się na tle otoczenia, jest podziwiana, otaczana szacunkiem i wiarą, że osiągnie w życiu sukces i szczęście.
Nie ulega modom i nie chodzi razem z tłumem. Poszukuje tego, co rzadkie, egzotyczne i dziwne. Życie widzi jak jedną wielką przygodę.Kochasz nowości i zmia­ny, przygody i niespokojny tryb życia. Siedzenie w szkolnej ławce bywa dla Ciebie nużące, nie lubisz długo tkwić nad książkami, zgłębiać problemów ani - nie daj Boże! - wkuwać.
Swoich rodziców, narzeczonych, mężów zaskakują szalonymi pomysłami. Lubią zmiany, wędrują po świecie, chętnie zmieniają zawody, prace, miejsce zamieszkania. To niespokojne duchy, te Justyny! Przy tym żyją dla siebie, nie dla jakichś zewnętrznych ideałów. Nie zależy im na nagrodach ani na poklasku. Zdarza się, że są odkrywane i robią karierę, ale nie to jest w ich życiu najważniejsze. Najważniejsze jest dla nich to, aby być sobą. Justyny dobrze czują się we własnej skórze. Mimo zmian i niespokojnego trybu życia są zadowolone z siebie i właśnie to - bycie w zgodzie z samą sobą, jest dla nich najwyższą wartością.

Poszukujesz tego, co rzadkie, jedyne w swoim rodzaju, egzotyczne. Zdajesz się na działanie żywiołowe, na improwizację, spontaniczność i reagowanie w zależności od potrzeb i sytuacji. Jesteś przy tym praktyczna i wykazujesz duży zmysł organizatorski, lubisz ład i porządek, nie znosisz krzyku. Tak więc można o Tobie powiedzieć, że należysz do niespokojnych duchów; lecz nie do lekkoduchów! Oczywiście, emocje odgrywają w Twym życiu niebagatelną rolę, lubisz mieć szeroki on takt z ludźmi, przepadasz za towarzystwem i na ogół jesteś lubiana (choć niektórych czasem zrażają Twoje zapędy do kierowania wszystkim). Najłatwiejszy­ sposób na zaskarbienie sobie Twej sympatii to być cierpliwym i wdzięcznym słuchaczem. A dla Ciebie najważniejsze jest, by być sobą i dobrze czuć się we własnej skórze.Agnieszka

21 stycznia, 28 stycznia, 18 lutego, 6 marca, 20 kwietnia, 17 czerwca, 27 sierpnia i 16 listopada.

Osoba o tym imieniu jest wrażliwa, spokojna, z dużym poczuciem obowiązku. Obdarzona jest wielkimi ideałami. Charakter stały, nieumiejący narzucić drugim swej woli. Cechuje ja odwaga, niezależność myślowa i w działaniu. Jest zawsze dobra nauczycielka i wzorowa matka.

<< 1 2 3 4 5 6 >>
Strona Główna

Valid XHTML 1.0 Strict Poprawny CSS!

©WanJar reklama | pomoc | kontakt